Naruto RPG | GPR oturaN

Wasze życie shinobi

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

http://www.angell.pun.pl/
http://img178.imageshack.us/img178/3867/angellpunxa2.png

#1 2008-03-22 21:43:44

Kisame

Gość

Trening

tu trenujemy swe staty



dzis postanowiłem potrenowac moje taijutsu i ninjutsu. wziałem pień i waliłem przez 8 godziń i udało sie przełamac ale reka strasznie bolała.pózniej rzucałem notki i próbowałem uzuyc kawarimi trenonwałem przez 6 godzin i na pocztaku sie nie udawało ale pózniej sie udało

 

#2 2008-03-22 22:20:59

tolek

Gość

Re: Trening

taijutsu +3 ninjutsu +4

 

#3 2008-03-22 22:25:01

Kisame

Gość

Re: Trening

trenowałem szybkosc i zwinnosc zuciłem 10 lisci z drzewa i próbowąłem je łapac za 1 razem zlapałem 2 za drógim razem 3 a po wielu godzinach mordegi udało sie zalapac wszystkie

 

#4 2008-03-22 22:29:25

tolek

Gość

Re: Trening

+3 do szybkosci +2 zwinosc

 

#5 2008-03-23 09:50:53

Kisame

Gość

Re: Trening

wybrałem sie na polane i cwiczyłem kontrole chakry skupiłem chakre i próbowałem poruszac kamieniami na poczatu lekko drzały i po wielu godzinach udało sie nimi poruszyc umiałem jes przeniesc w kazde miejsce ten trening zaja mi 8 godzin.Trenowałem siłe i taijutsu próbowalem rozbic ogromny kamien ręką za 1 razem walnąłem i reka mnie straszliwie zabolała walnołem drugi raz to samo za 3 razem skupiłem chakre w dłoni walnąłem i sie rospadł na poł.trenowałem szybkośc i zrecznośc łapiąc ptaki za 1 razem scigałem ptaka który był straszliwie szybki jak go scigłem zagapiłem sie i walnąełm w dzrewo 2 drugi ptak tez mi uciekł trzeciemu ptakowowi nie dałem uciec tak łatwo scigałem go chyba po całym lesie az sie sciemniło wreszcie dzieki wytrfaniu i skupieniu złapałem go jak wróciłem do domu nie mogłem zasnać ze zmęczenia.

 

#6 2008-03-23 09:53:41

tolek

Gość

Re: Trening

+3 kontroli +2 taijutsu +1szybkosc

 

#7 2008-03-23 09:57:57

Kisame

Gość

Re: Trening

dzisiej cwiczyłem kontrole chakry usiadłem przy strumyczku i medytowałem  próbowałem siła woli powalic drzewo
za 1razem chakra wysuneła sie z pod kontroli i odrzuciła mnie w bok za 2 razem skupiłeś sie w jednym punkcie drzewa
i zrobiłe ryse na drzewie za 3 razem mocno skupiłem chakre i znowu tylko ryska próbowałem do nocy wreszcie za którym s podejsciem sie wkurzyłem skupiłem calą chakre i walnałem nia w drzewo drezwo sie rozpadło upadłem z wyczerpania pózniej ledwo doczołga łem sie do wioski a pozniej nie pamietam. obudziłem sie w domu.dzis trenowałem siłe podnosząc kamienie 1 kamień podniosłem bez trudu bo był mały 2 troszke wiekszy podniosłem tez bezproblemu 3 kamień był ogromniasty próbowałem podnieśc go na wszelkie sposoby i nic nie drgnał nawet wiec próbowalem skupic chakre  w dłoniach skupiłem i podnisłem kamień no udało sie poszedłem do  domu nastepnego dnia wróciłem szedłem sobie i nagle usłyszałem ptasi piskliwy spiew powiedzioałem przestańcze i walnałem z całej siły w drzewo na którym siedziały i drzewo połoamało sie i tak sie zakończył moj dzień treningu.dzis trenowałem swoje ninjutsu próbujac rozwalic wielki głaz na polanie za pierwszym raze gdy walnalem rasenshurikenem potęzny wir odzucił mnie a skała nie zostala nawet naruszona za 2 razem walnałem i zrobiłem mała ryse na kamieniu za 3 razem gdy walnałem rasenganem kamień prawie sie rozpad ale jednak nie wir sie pszestyał krecićc i walnalem w sciane caly dzin próbowałem i  pod koniec dnia skupiłem w ręku mocno chakre uderzyłem z całej siły i kamień snikna z powieszchni ziemi nie było nawet tyciutkiego odłamka.dzios trenowałem ninjutsu trenując mojego rasenshurikena próbowałem rozwalic wileki kamień za pierwszym razem nie udało sie skupic dostatecznie chakry za 2 razem udąło sie oztrzasałem kamien na kawałki.

 

#8 2008-03-23 10:01:40

tolek

Gość

Re: Trening

+2 sila +3 kontrola +2 ninjutsu

 
nie róbcie walk , no chyba że na własne ryzyko. tylko admini robią wam walki i oni będą pisać co ture kto jak zrobił .

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.se-graffiti.pun.pl www.wscieklewilki.pun.pl www.drahle.pun.pl www.pokemonki2009online.pun.pl www.panzerproject.pun.pl